Aanvullende informatie
| Radiofrequentie | 433 |
|---|---|
| Aantal bruikbare zenders | 3 |
| Stroom station | 2x 1,5 V AA |
| Voeding extra zender | 2x 1,5 V AAA |
| Thermometer | ja |
| Extra zender meegeleverd | ja |
| Binnen meetbereik (° C) | 0° – 50° C |
| Buiten meetbereik (° C) | -20°C – +50°C |
| Omschakelbaar °C, °F | ja |
| Weergave dagelijkse waarden min./max. | ja |
| Kleur |

