Aanvullende informatie
| Radio bereik (m) | 30 |
|---|---|
| Radiofrequentie | 433 |
| Aantal bruikbare zenders | 3 |
| Stroom station | 3x 1,5 V AA |
| Voeding extra zender | 2x 1,5 V AA A |
| Thermometer | ja |
| Hygrometer | ja |
| Maanfasen weergave | ja |
| Weersvoorspelling | ja |
| Extra zender meegeleverd | ja |
| Binnen meetbereik (° C) | 0° – 50° C |
| Buiten meetbereik (° C) | -20°C – +50°C |
| Omschakelbaar °C, °F | ja |
| Buiten meetbereik (RH%) | 20 – 99 |
| Kleur |

