Aanvullende informatie
| Draagvermogen (kg) | 15 |
|---|---|
| Montage zadel | Vixen-Style |
| Aansluiting aan de andere zijde | 1/4" |
| Aansluiting | 3/8" |
| Statief | zonder statief |
| Accessoire houder | nee |
| Motor-aangedreven | nee |
| Andere continenten | Snelkoppelingsplaat, 1/4" |
| Statief gewicht (kg) | 5,8 |
| Statieftas | nee |
| Transportlengte (cm) | 80 |
| Type | Montering |
| Ontwerp | |
| Totaal gewicht (kg) | 4,6 |







